SKVOT ONOFFLINE

od kreativců pro kreativce

O SKVOTU

Kreativita je dnes více o vybočení ze zajetých kolejí než o hloupých pravidlech – z trendů se totiž může během jediného dne stát něco, co byste raději neviděli./n

SKVOT je druhým domovem kreativity – to znamená neomezené možnosti v podobě vyhajpovaných kurzů, díky kterým své nově nabyté kreativní dovednosti z online světa uplatníš v offline světě. Proto rádi používáme spojení “onoffline”.

U nás vyučující lektoři nikdy nevytvořili pouhé NĚCO – vytvořili nový pohled na věc, nový směr, který totálně drtí konkurenci. Jsme jiní a vždy se budeme snažit posouvat zajeté standardy. Maximálně se soustředíme, aby u nás lektor nebyl člověk, který dokázal vytvořit kůůůl logo – jakmile razantním způsobem změní svět daného oboru nebo jednoduše vyčnívá z davu, je hoden poskytovat informace skrz onoffline platformu SKVOT.

Nikdy se nesmíš spokojit s tím, co chce stádo (jakože dav) – posouvání hranic a boření zajetých standardů může pomoci změnit svět. O to přece jde – SKVOT je místem, které tě nejen podpoří, ale totálně nakopne tvé portfolio a nastartuje kariéru v oboru, který sis vysnil/a – i v dospělosti se plní sny.

Poster