SKVOT — onoffline school

SKVOT ONOFFLINE

od kreativců pro kreativce

O SKVOTU

Kreativita, to je překračování pravidel, jízda mimo jakékoli koleje a myšlení nejen „*out of the box*“, ale i „out of the known universe“. Nepodvoluješ se trendům, které stejně už zítra nebudou nikoho zajímat, přetváříš je k nepoznání a razíš vlastní směr.

Skvot je odrazovým můstkem kreativity – to znamená možnost nekonečného rozvoje v podobě precizně vyladěných kurzů, díky kterým své nově nabyté kreativní dovednosti z online světa uplatníš v offline světě.

Jsme onoffline platforma. Pořádáme setkání naživo, kde můžeš získat další skills nebo předvést svoji tvorbu. Gamedev, hudba, grafika, design, video, umění, psaní, móda, marketing… Každá kreativní duše má u nás maximální podporu.

Jsme jiní a vždy se budeme snažit transformovat zajeté standardy. Maximálně se soustředíme, aby u nás lektor*ka nebyl*a jen člověk z oboru, který dokázal vytvořit vizuál nebo brand – jakmile vyčnívá a mění svět daného oboru, až pak může poskytovat informace skrz platformu Skvot. Vybíráme si pečlivě a dáváme si záležet, protože se spokojíme jen s tím nejlepším – ať už jde o lektory nebo náš tým.

Posouvání hranic a boření stereotypů může pomoci změnit svět. O to přece jde. Skvot je místem, kde tě provedeme studijním procesem, odneseš si vyšperkované portfolio a nastartuješ kariéru v oboru, který sis vysnil*a. I v dospělosti se plní sny.

Poster