ZÁKLADY COPYWRITINGU — online kurz o tom, jak vytvářet inspirativní a zároveň prodávající texty | SKVOT

Živý online kurz

ZÁKLADY
COPYWRITINGU

Petra Rybková

Zakladatelka akademie Ostrá tužka a autorka knihy Silná slova
12. února
20. března

Základy copywritingu

Objev tajemství poutavé komunikace a zaujmi své místo v reklamním průmyslu. Tenhle praktický kurz tě na dráhu copywritera připraví od A do Z. Naučíš se přesvědčivě prezentovat své myšlenky, vytvářet obsah na míru svému publiku i marketingovému kanálu a psát texty, které prodávají. Ovládneš svůj psací kreativní um a odstartuješ svou novou cestu.

Více informací
12. února
20. března

Lektorka

Petra Rybková

V oblasti copywritingu, marketingu, médií a komunikace má 15+ let zkušeností.
Založila akademii Ostrá Tužka pro marketéry, copywritery a podnikatele a je autorkou oceněné publikace Silná slova.
Působí jako koučka a mentorka, která odemyká kreativitu pro podnikatele a firemní týmy.
Ve svém portfoliu má stovky marketingových spoluprací a kreativních konceptů v oblasti kultury, showbyznysu, sportu a vzdělávání.

Kurz je jednoznačně pro tebe, pokud:

Chceš se živit psaním a hledáš cestu, jak a kde začít. Naučíme tě tvořit cool texty, které prodávají. Na texty se začneš dívat očima autora i očima zákazníků a osvojíš si kreativní flow, která bude generovat jeden nápad za druhým.
V copywritingu začínáš a toužíš po relevantním infu. Zjistíš, jaké otázky klást a jak napsat kreativní brief. Osvojíš si různé techniky storytellingu a zjistíš, jak psát výzvy k akci, které neodrazují – naopak se od nich oči neodlepí.
Jsi manažer*ka a tvoříš texty. Díky práci na případových studiích poznáš specifika českého trhu. Zjistíš, jak text podporuje brand a pomáhá mu vyniknout na narvaném a přehlceném trhu.

Program

Tvoje výsledky po kurzu

Skills, které se ti neztratí Máš všechny potřebné informace a orientuješ se ve světě reklamy. Víš, kdo vlastně copywriter je a jaká jsou specifika jeho práce. Znáš potřebné dovednosti a znalosti a všemi se můžeš pochlubit. Ovládáš svou tužku a jsi ready vyrazit do reklamního světa.
Kreativita, kreativita a zase kreativita Víš, jak nastartovat svoje kreativní já a jak si udržet svou kreativní flow. Znáš kreativní metody a techniky a chápeš, že zrození nápadu chce čas. Umíš se dobře prezentovat a kvalitně se prodat.
Marketing knowledge Pojmy jako tonalita, branding, brief nebo USP už ti nejsou žádnou neznámou. Máš totiž marketingovou znalost, znáš 5P marketingu, umíš se řídit pravidly reklamy. Víš, jak tvořit texty na míru svému publiku i marketingovému kanálu.
Základy copywritingu
12. února
20. března
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.