SOCIAL MEDIA MANAGER — online kurz o tom, jak „dělat“ sociální média tak, aby to dávalo smysl | SKVOT

ONLINE ŽIVÝ KURZ

SOCIAL MEDIA MANAGER

NICOLA HUSNÍKOVÁ

Head of Social Media ve společnosti Marketup s. r. o.
14. listopadu
21. prosince

JAK „DĚLAT“ SOCIÁLNÍ SÍTĚ TAK, ABY TO DÁVALO SMYSL?

Kdo není vidět, jako by neexistoval. To platí především pro značky v byznysovém světě. Zjisti, jak získat hvězdnou slávu na sociálních sítích. Získej nadšené followers a vychovej z nich věrné následovníky. A co influenceři? Dokážeš s nimi navázat spolupráci tak, aby to značce skutečně prospělo?

 

Pochop s námi algoritmy populárních sociálních sítí a nauč se tvořit virální obsah. Najdi cílovou skupinu, sestav luxusní reklamní kampaň a analyzuj její výsledky. Nicola Husníková ti toho během 13 lekcí nabitých praktickými zkušenostmi může předat opravdu hodně. A taky to ráda udělá, když jí právě teď dáš šanci.

více informací
14. listopadu
21. prosince

Lektor

NICOLA HUSNÍKOVÁ

HEAD OF SOCIAL MEDIA VE SPOLEČNOSTI MARKETUP S.R.O.
6+ let zkušeností v oblasti social media a influencer marketingu
4 roky na pozici Head of Social Media v agentuře Marketup s.r.o.
Ocenění Effie Awards 2022 (3. místo v kategorii Aktivační marketing)
Na téma sociálních sítí a influencer marketingu přednášela studentům na Newton University, VŠE a VŠFS

KURZ VYUŽIJEŠ, POKUD

Pronikáš do světa správy sociálních sítí jako freelancer, máš pod palcem jeden nebo více projektů a chceš strukturovat své znalosti, efektivněji propagovat značku a hlouběji porozumět problematice.
Jsi začínající SMM s praxí do půl roku a chceš strukturovat a doplnit své znalosti pro kariérní rozvoj a lepší pracovní uplatnění.
Máš na starosti Account Management svěřených projektů a chceš na sociálních sítích budovat identitu značky, oslovit cílové publikum a nastavit spolupráci s influencery.
Se věnuješ podnikání nebo kreativě s přáním rozvíjet své podnikání na sociálních sítích, tvořit skvělý obsah, správně nastavit reklamní kampaně a byznysově růst.

Program

PO KURZU

Kvalitní obsah na sociální sítě Najdeš své cílové publikum a dokážeš ho na zvolené platformě oslovit zajímavým contentem. Během kurzu získáš kopec inspirace, ochočíš si záludné algoritmy a dozvíš se, co na jednotlivých sociálních sítích právě teď trenduje.
Strategická komunikace Už žádné výkřiky do tmy. Během kurzu zjistíš, jak s publikem na sociálních sítích komunikovat strategicky. Získáš bohatý znalostní background a díky domácím úkolům s feedbackem od lektorky nové informace okamžitě přetavíš do praktických dovedností.
Mediální plánování a spolupráce Bez plánu se žádná strategie neobejde. Naučíš se realizovat mediální plány, spouštět marketingové kampaně a vyhodnocovat je. Ponoříš se hlouběji do vod influencer marketingu a vylovíš ty nejužitečnější rybky, které značkám pomáhají s plněním marketingových snů.
Zkroť algoritmy sociálních sítí a využij influencer marketing
14. LISTOPADU
21. PROSINCE
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.
Povinné pole