SOCIAL MEDIA MANAGER — online kurz | SKVOT

ONLINE ŽIVÝ KURZ

SOCIAL MEDIA MANAGER

NICOLA HUSNÍKOVÁ

Head of Social Media ve společnosti Marketup s. r. o.
4. července
10. září

Jak být na sociálních sítích opravdu vidět? Skvot má návod.

Zjisti, jak na sociálních sítích získat hvězdnou slávu a jak si ze svých followers vychovat věrné následovníky. Nauč se určit svou cílovou skupinu a zorientuj se v tom, která ze sociálních síť je pro kterou cílovou skupinu vhodná. Objev způsoby, jak efektivně využívat reklamní rozpočet a jak připravit content plán, který svět neviděl.

 

Inspiruj se odborníky a získej návod, jak navazovat spolupráce s influencery, jak tvořit reklamní kampaně a jak pracovat s daty z analýz. Kurzem tě provede 5 lektorů. Všichni jsou profíci, takže se nemusíš bát – jsi v dobrých rukou. Získáš praktické znalosti, naučíš se plánovat, nastartuješ svou kreativitu a socials začneš dělat tak, aby to dávalo smysl.

více informací
4. července
10. září

Lektor

NICOLA HUSNÍKOVÁ

HEAD OF SOCIAL MEDIA VE SPOLEČNOSTI MARKETUP S.R.O.
6+ let zkušeností v oblasti social media a influencer marketingu
4 roky na pozici Head of Social Media v agentuře Marketup s.r.o.
Ocenění Effie Awards 2022 (3. místo v kategorii Aktivační marketing)
Na téma sociálních sítí a influencer marketingu přednášela studentům na Newton University, VŠE a VŠFS

Kurz využiješ, pokud patříš mezi:

Juniorní SMM Máš jeden a více projektů a chceš strukturovat svoje znalosti, efektivněji propagovat a lépe porozumět problematice. Tady se naučíš vybrat vhodnou sociální síť pro specifickou cílovku, ale taky správně připravit content plán. Pochopíš, jak nastavovat a spravovat reklamy pomocí Meta Business Manageru a jak efektivně využívat analytické nástroje.
Majitele malých podniků Chceš svoje podnikání rozvíjet skrze sociální sítě a oslovit tak další potenciální zákazníky, jenže se na trhu sociálních sítí moc neorientuješ. Na kurzu se dozvíš, jak analyzovat značku a cílovou skupinu, naučíš se analyzovat reklamní kampaně. Zjistíš, jak správně nastavit kampaň, určit frameworky a napsat brief a naučíš se tvořit základní obsah k oslovení cílovky.
Account manažery, fotografy nebo textaře Toužíš díky sociálním sítím povznést svoje podnikání. Získáš know-how správy účtů na jednotlivých sociálních sítích s cílem zaujmout a zjistíš, jak najít svou cílovou skupinu. Pochopíš, jak nastavit svůj tone of voice a jak definovat svou misi. Ovládneš nastavování reklam pomocí Meta Business Manageru a dozvíš se, jak na sociální sítě tvořit poutavý obsah.
Career switchers Změna je pro tebe život a v rámci aktuální změny se snažíš porozumět sociálním sítím. Tady se dozvíš, jak tvořit brandovou strategii značky na sociálních sítích, zorientuješ se v tvorbě obsahu a naučíš se ji plánovat i realizovat. A taky zjistíš, jak si vytvořit portfolio a jak úspěšně získat práci jako SMM.

Program

PO KURZU

Kvalitní obsah na sociální sítě Najdeš své cílové publikum a dokážeš ho na zvolené platformě oslovit zajímavým contentem. Během kurzu získáš kopec inspirace, ochočíš si záludné algoritmy a dozvíš se, co na jednotlivých sociálních sítích právě teď trenduje.
Strategická komunikace Už žádné výkřiky do tmy. Během kurzu zjistíš, jak s publikem na sociálních sítích komunikovat strategicky. Získáš bohatý znalostní background a díky domácím úkolům s feedbackem od lektorky nové informace okamžitě přetavíš do praktických dovedností.
Mediální plánování a spolupráce Bez plánu se žádná strategie neobejde. Naučíš se realizovat mediální plány, spouštět marketingové kampaně a vyhodnocovat je. Ponoříš se hlouběji do vod influencer marketingu a vylovíš ty nejužitečnější rybky, které značkám pomáhají s plněním marketingových snů.
Zkroť algoritmy sociálních sítí a využij influencer marketing
4. července
10. září
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ SALES TÝM SE S TEBOU SPOJÍ ASAP A ZÍSKÁŠ VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole
Vyplň registrační formulář a připoj se k nám!