MANAGEMENT ZNAČKY V GASTRONOMII — online kurz | SKVOT

Dostaň brand mezi lidi!

MANAGEMENT ZNAČKY
V GASTRONOMII

Renáta Muchová

Brand Consultant, Social Media Specialist & Photographer
5. srpna
16. září

Najdi unikátní prvky značky a vytvoř strategii, která brand dostane do topu!

 

Ve světě kaváren, barů, restaurací a dalších fancy podniků je výrazná značka klíčem k úspěchu. Chceš vyniknout? Tvůj brand musí být jiný… lepší!

 

V kurzu pro manažery a majitele gastro podniků se naučíš strategicky rozvíjet a posilovat brand, udělat pořádný rebranding a správně komunikovat. Ovládneš techniky zákaznického průzkumu, zjistíš, jak proklepnout konkurenci, a vypracuješ akční plán, který tvoji značku dostane na vrchol.

Více informací
5. srpna
16. září

Tvoje skills po kurzu brand managementu

Budování značky od základu Naučíš se vypíchnout pravou podstatu a jedinečnou hodnotu značky, identifikovat klíčové prvky a vytvořit silný, nezapomenutelný brand. Díky tomu dokážeš značky strategicky a správně budovat i rebrandovat.
Analýza a cílení zákazníků Dokážeš analyzovat potřeby, preference a chování cílovky. Budeš vědět, kde a jak se zákazníky komunikovat a jak přizpůsobit produkty nebo služby tak, aby odpovídaly jejich potřebám. Marketing pak bude hračka.
Vizuální a komunikační strategie Objevíš techniky, které ti pomůžou udržovat konzistentní a atraktivní komunikaci. Díky tomu vybuduješ důvěryhodnou a profi image značky na všech komunikačních kanálech.

Lektorka

Renáta Muchová

Brand Consultant, Social Media Specialist & Photographer
8+ let pomáhá značkám nastavovat komunikační strategie i tvořit atraktivní obsah.
Stála u zrodu úspěšných lokálních značek Doller a Fuego.
Vybudovala vlastní brandy Oraculum Fragrance a GOOT.
Mezi její klienty patří U Matěje, Kogo Group, Look, Červený Jelen, Nadivoko, Město Moře, Zas a Znova, U Jiskrů, La Boheme Cafe, Leros, Napoke, Uber Eats, Apetit, Vasky, Ashoka nebo Catering Zdravě.

Kurz brand managementu v gastronomii (i jinde) ocení:

Marketingoví manažeři v gastru Naučíš se analyzovat trendy v gastronomii a využít je pro svoji strategii. Dozvíš se, jak vytvořit značku, která zaujme a udrží zákazníky. Budeš používat digitální nástroje a strategie pro efektivní oslovení zákazníků.
Projektoví a account manažeři Naučíš se plánovat a řídit projekty v gastru s ohledem na čas, zdroje a rozpočet. Dozvíš se, jak vychytat trendy a nastavit růstovou strategii. Po kurzu managementu značky dokážeš komunikovat a spolupracovat s týmy tak, aby všechno šlapalo.
Budoucí manažeři gastro podniků Zvládneš vybudovat silnou značku a udržet její jméno v ostré konkurenci. Dozvíš se, jak vytvořit strategii, která osloví cílovku a přiláká nové zákazníky. Pochopíš, jak dlouhodobě udržet konzistenci a kvalitu služeb a produktů. Rychlokvašky máme jenom pod pultem.
Podnikatelé a majitelé gastro podniků Budeš umět identifikovat a vyzdvihnout unikátní prvky svojí značky v konkurenčním prostředí. Dozvíš se, jak využít různé strategie k posílení povědomí o značce a zlepšit její postavení na trhu. Taky se líp naladíš na zákazníky a naučíš se reagovat na jejich potřeby.
Nadšenci bez předchozích skills Získáš základy brand managementu pro gastro sektor. Dozvíš se, jak vybudovat značku od nuly a jaké strategie použít k jejímu růstu. Po kurzu budeš umět vytvořit vizuální strategii pro sociální sítě a komunikovat jedinečnou hodnotu brandu.

Program

Management značky v gastronomii
5. srpna
16. září
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.