Produkce hudby v Logic Pro — online kurz | SKVOT

Poznej Logic Pro a nauč se tvořit vlastní hudbu

PRODUKCE HUDBY
V LOGIC PRO

Patrik Nagy

hudební producent & člen kapely Berlin Manson
30. července
10. září

Online kurz hudební produkce – seznam se s programem Logic Pro

 

Pokud tě vždycky lákala hudební produkce, pokud víš, že hudba je tvůj svět, a pokud je pro tebe hudba posvátnou, jsi tady správně. Najdi svůj hudební hlas, ovládni rozhraní Logic Pro a odstartuj svou novou kariéru ve světě hudební produkce.

 

Do hloubky pochopíš funkcionality programu Logic Pro a zlepšíš se v tvorbě základních beatů. Na konci kurzu budeš ready vytvořit komplexní skladbu – a taky alespoň jednu vytvoříš. Získáš technické skills, seznámíš se s postupy pro mixování, mastering i úpravu zvuku. Svou zvukovou produkci pozvedneš na vyšší úroveň, a to i díky boostu vlastní kreativity. Naučíš se efektivně využívat a spravovat svůj čas, organizovat projekty a spolupracovat s ostatními umělci.

 

Aby mezi námi bylo jasno – jednoduše si otevřeš dveře do hudebního průmyslu. Připravíš se na kariérní možnosti jako hudební produkce, zvukový design nebo skládání hudby pro film a reklamu.

 

Software: Software Logic Pro (macOS, iPadOS)

Více informací
30. července
10. září

Tvoje skills po Logic Pro kurzu

Jako vždycky máš teorii i praxi Hudební produkci znáš jak teoreticky, tak prakticky. Umíš pracovat v rámci softwaru Logic Pro, víš, jak efektivně komunikovat, a chápeš, jak na produktivní spolupráci. K tomu všemu máš návod, kde a jak hledat inspiraci. A aby toho nebylo málo, víš, jak sestavit nabombené portfólko a jak svou hudbu úspěšně monetizovat.
Perfektně se orientuješ v softwaru Logic Pro Znáš základní funkce, umíš pracovat s nástroji jako MIDI klaviatura a mixážní pult. Rozhraní Logic Pro pro tebe nepředstavuje říši divů. Umíš správně nastavit projekt pro efektivní práci a taky víš, jak zkombinovat práci s MIDI a samply.
Umíš tvořit komplexní hudební skladby Víš, jak správně nastavit audio rozhraní a nahrávat hudební nástroje a vokály. Zvukové stopy zvládáš upravovat a nemáš z toho strach. Bez problému ovládáš funkci „Flex Time“ a umíš tak upravovat tempo audio stop. A protože víš, že originalita je dneska trendy, víš, jak do své hudby přidat originální zvuk.

Lektor

Patrik Nagy

hudební producent & člen kapely Berlin Manson
Hudební produkci se věnuje nejmíň 4 roky.
Působí v rámci mnoha hudebních projektů, tvoří beaty pro rappery.
Dříve hrál například v kapele 52 hertz whale.
S kapelou Berlin Manson v roce 2023 získali ocenění Objev roku na Radio Head Award. V roce 2024 získali ocenění Skladba roku a také ocenění Mladý tvůrce od Nadace Tatra banky.

Tenhle kurz je pro:

Hudební nadšence a skladatele Chceš se naučit základní koncepty a dát svým hudebním nápadům život. Osvojíš si základní i pokročilé funkce programu Logic Pro a zjistíš, jak experimentovat s různými hudebními žánry a styly. Naučíš se mixovat a upravovat zvuk v lepší kvalitě. Zjistíš, jak opravdu efektivně využívat svůj čas a jak spravovat hudební projekty. Na kurzu najdeš svůj hudební styl a začneš tak svou novou cestu.
Amatérské hudební producenty Chceš se naučit pracovat s jiným softwarem a taky chceš získat nové zkušenosti. Doplníš si znalosti funkcí programu Logic Pro, díky kterým si urychlíš a zjednodušíš svoji tvorbu. Seznámíš se se základními principy hudební teorie a začneš je aplikovat při tvorbě od beatů až po komplexní skladby.
Hobby musicians a beatmakers Tvým cílem je začít produkovat hudbu na profesionální úrovni, ale víš, že toho ještě hodně nevíš. Tady se zorientuješ v produkčním procesu tvorby hudby a objevíš způsoby, jak kvalitu své hudby zlepšovat. Zjistíš, jaké kanály využívat k distribuci vlastní hudby a taky získáš návod, jak na efektivní spolupráci s dalšími hudebníky.

Program

Produkce hudby v Logic Pro
30. července
10. září
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.