DIGITÁLNÍ ILUSTRACE V PRAXI — online kurz | SKVOT

Online živý kurz

DIGITÁLNÍ ILUSTRACE V PRAXI

Barbora Balgová

Pracovala pro značky jako Modrá pyramida, Adidas, RedBull, Primeros, Zoot, Becherovka
20. května
27. června

Kurz o využití digitální ilustrace v komerčním prostředí

Naučíme tě nad ilustrací přemýšlet tak, aby rezonovala v lidech, cílila na široké publikum a byla dobře prodejná.

Osvojíš si základní techniky a nástroje, navíc se naučíš tři základní způsoby ilustrování. Zjistíš, jak svůj nápad vyladit k dokonalosti a jak ho prodat.

K absolvování kurzu budeš potřebovat základní znalost programů Adobe Photoshop a Adobe Illustrator a vlastní tablet na ilustrování.

Vyučovacím jazykem je čeština.

Registrace
20. května
27. června

Lektor

Barbora Balgová

Během své kariéry digitální ilustrátorky pracovala pro klienty jako Harper's Bazaar, Keto Diet, Modrá Pyramida, Adidas, Albatros media, Euromedia & Luxor, Redbull, Zoot nebo Becherovka.
Za svou práci získala ocenění na soutěžích Honor Global Design Talent, ADC CZECH CREATIVE AWARDS nebo Coca Cola Design Mashup.
Její ilustrace se objevily ve známých reklamních kampaních – například postava pana Knoflíčka pro Keto Diet nebo postavička robota Karla pro Kofolu.
Učila se od nejlepších v agenturách VCCP, TRIAD advertising nebo Brain One.

Program

Po kurzu

Dovednosti Naučíš se pracovat s nástroji, které použiješ ke své každodenní práci. Osvojíš si techniky tvorby a budeš znát postupy všech tří způsobů ilustrace.
Kreativita Budeš umět zefektivnit kreativní činnosti a vědět, jak vyzrát na dodržování deadlinů. Navíc se kurz dotkne tématu idea makingu a marketingu.
Zákazníci Zjistíš, jak dobře komunikovat s klientem, jak na feedback a probereme také cenotvorbu. Dozvíš se, za jakých okolností dělat ústupky a jak si nastavit hranice smlouvy.

Kurz využiješ, pokud

Jsi juniorní designér, fotograf, který retušuje, nebo grafik, který pracuje s Adobe programy, ale kromě grafických věcí chceš dělat i ilustrace.
Jsi freelance ilustrátor, který své kresby dělá jen pro zábavu a do šuplíku, ale chce se orientovat na komerční zakázky a tvořit ilustrace knih, magazínů, obalů na bonbony a další.
Jsi juniorní ilustrátor, který chce nabrat nové zkušenosti, naučit se nové způsoby ilustrace a případně sa vydat na cestu freelancera.
Kurz o využití digitální ilustrace v komerčním prostředí
20. května
27. června
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.