WORDPRESS PRO ZAČÁTEČNÍKY — živý online kurz | SKVOT

Tvoř weby bez znalosti kódu

WORDPRESS PRO
ZAČÁTEČNÍKY

Adam Laita

WordPress specialista
19. června
1. srpna

Vytvoř si safe & fresh web na šabloně WordPress

 

WordPress je open source a je úplně zdarma. Celosvětově na něm běží celých 43 % webů! Na druhou stranu špatně postavený web tě bude stát ušlý zisk, ztrátu času a reputace.

 

Proto si dej 13 lekcí WordPressu, během kterých si vytvoříš web a naučíš se ho spravovat. Dozvíš se, které pluginy nainstalovat a jak přímo na platformě aplikovat techniky pro zlepšení viditelnosti webu.

 

Teorie je základ, ale dostaneš taky spoustu praxe. Během kurzu vytvoříš vlastní funkční web, ke kterému získáš odborný feedback od lektora.

Více informací
19. června
1. srpna

Lekce WordPress využiješ, pokud:

Patříš mezi kreativce Jsi kreativní a potřebuješ zviditelnit svoji práci? Online portfolio postavené na WordPressu je pro tebe ideální. Můžeš ho kdykoliv vyboostovat o nový projekt nebo přizpůsobit svým aktuálním potřebám.
Začínáš podnikat Když ovládneš online prostor, získáš víc klientů. Tak teď už jenom získat v našem kurzu WordPressu pro začátečníky ty správné skills a vytvořit si webovky. Díky možnosti konzultací s lektorem a zpětné vazbě to zvládneš levou zadní.
Pracuješ v digitálním marketingu Znáš marketingové principy, ale nevíš, jak svoje skills použít pro zlepšení viditelnosti webu postaveného na WordPressu? Nebo jak zapojit marketingové strategie do designu webu? V kurzu se to naučíš.

Tvůj budoucí WordPress guru

Adam Laita

WordPress specialista s přesahem do kódování
Už 13 let se specializuje na kódování, tvorbu uživatelského rozhraní a optimalizaci výkonu ve WordPressu.
Organizuje v Česku oficiální konferenci WordCamp a přednáší na ní.
Realizoval přes 125 projektů (například aauni.edu, akmv.sk, prahainovacni.eu, ilincev.com, davidkoci.cz nebo pavelungr.com).
Působil jako front-end kodér, konzultant nebo WP vývojář v několika firmách (UNIKUM Solutions, Litea Solution, ZENTITY, Dimension advertising, INFINITY VISION Creative Agency nebo Marketing Miner).
Je dlouloholetým členem komunity naswp.cz, která pořádá WordCamp a další akce jako třeba WP Pivo.

Program

Tvoje takeaways z kurzu WordPressu

Vlastní WordPress web Projdeš si WordPress od úplných základů až po komplexní řešení. Nainstaluješ, nastavíš a přizpůsobíš si platformu podle svých potřeb. A nebudeš k tomu potřebovat ani řádek kódu! Výsledek? Intuitivní a impozantní webovka.
Práce s obsahem a struktura webu Naučíš se dělat webovky, které dobře vypadají a zároveň jsou i uživatelsky přívětivé. Dozvíš se, jak tvořit příspěvky i stránky a využívat k tomu různé buildery (Astra, Elementor nebo Bricks).
Základy správy a údržby Získáš základní znalosti k tomu, aby tvůj web zůstal safe & fresh. Naučíš se aktualizovat WordPress, témata a pluginy, zálohovat web a dodržovat bezpečnostní zásady. Navíc zjistíš, jak web optimalizovat.
WORDPRESS PRO ZAČÁTEČNÍKY
19. ČERVNA
1. SRPNA
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.