INTERIÉR DESIGN KAVÁREN A RESTAURACÍ — živý online kurz | SKVOT

Ovládni HORECA design

INTERIÉR DESIGN
KAVÁREN A RESTAURACÍ

Dorota Kluska

Majitelka a hlavní architektka v Dorota Kluska architekt
28. května
4. července

Online kurz interiérového designu pro HORECA segment

 

Objevuj s námi interiérový design kaváren a restaurací. Vytvoř kompletní designový projekt a nauč se svou práci prezentovat před klientem.

 

Začneš vytvářet efektivní dispoziční řešení a identitu prostoru. Dokážeš propojit požadavky klienta, úřadů a profesionálů s vlastními nápady pro ideální návrh. Ten vizualizuješ pomocí softwaru.

 

Přihlas se a získej náskok před konkurencí, která se HORECA design teprve učí. Ty získáš mentorku s 18 lety praxe v oboru, která ti během lekcí předá své know-how. Přidej se a začni dělat fresh designy, které mají myšlenku a jsou skvěle technicky zpracované.

 

Software: Adobe Photoshop, AutoCAD / GstarCAD (free verze), 3DS Max Studio

Více informací
28. května
4. července

Kurz využiješ, pokud

Začínáš jako designér*ka interiérů Kurz designu restaurací tě láká, protože víš, že si při něm můžeš dovolit trochu více experimentovat než u soukromých interiérů. Naučíš se komunikovat s klientem, vypočítat honorář nebo připravit projektovou dokumentaci pro odborné profese.
Zabýváš se architekturou nebo dekoratérstvím Potřebuješ poznat specifika HORECA designu a nové trendy. Naučíš se lépe rozumět funkčním a estetickým požadavkům pro restaurace a kavárny. Zjistíš, jaké zvolit materiály a technologie a jak komunikovat s klienty a dodavateli.
Studuješ uměleckou/designovou školu V kurzu interiérového designu získáš praktické dovednosti pro rychlý start kariéry. Dostaneš jasný a přehledný návod, jak komunikovat s klienty a přistupovat k analýze a navrhování prostor. Naučíš se vytvořit silnou a přitažlivou identitu místa.

Lektorka

Dorota Kluska

Majitelka a hlavní architektka v Dorota Kluska Architekt
Má více než 18 let zkušeností v oboru.
Posledních 10 let se věnuje především navrhování interiérů restaurací a kaváren.
Její odbornost zahrnuje design, vypracování projektové dokumentace, autorský dozor, jednání na úřadech, tvorbu zadání pro ostatní profese.
Vystudovala architekturu a urbanistiku ve Vratislavi v Polsku na technické univerzitě a návrhy interiérů v polském Štětíně.

Program

Tvoje skills po kurzu

Dokážeš navrhnout krásný prostor se silnou identitou Budeš umět rozklíčovat, co dělá z každé kavárny nebo restaurace působivé a zapamatovatelné místo. Zkombinuješ barvy, materiály a osvětlení tak, aby vznikl prostor, který vypráví příběh a odráží charakter značky.
Znáš technické detaily i legislativní povinnosti Získáš komplexní přehled legislativních aspektů interiérového designu pro HORECA segment – od znalosti technických požadavků až po proces schvalování. Tvoje designy budou dokonale estetické a zároveň i funkční a použitelné.
Umíš prodat svůj design Naučíš se vytvářet úchvatné vizualizace v programech Photoshop, AutoCAD a GstarCAD. Vytvoříš ideální návrh a zjistíš, jak jej úspěšně prezentovat před klientem s pomocí moodboardu a vzorků materiálů.
INTERIÉR DESIGN KAVÁREN A RESTAURACÍ
28. května
4. července
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.