GAME DESIGN – NEXT LEVEL — online kurz | SKVOT

Živý online kurz

GAME DESIGN -
NEXT LEVEL

Sylvain Jusselme

Lead Gameplay designer v Dragons Lake
18. června
13. srpna

Kurz herního designu pro mediory

Sylvain tě povede k tomu, stát se nejen game designérem, ale taky vizionářem a true leaderem. Naučíš se řídit projekty, spolupracovat napříč týmy, analyzovat tržní trendy, implementovat algoritmy strojového učení a zavádět inovace. Nový skillset tě vystřelí do předních řad v gamedev průmyslu.

 

Lekce herního designu jsou jako questy, během kterých získáš skills, praxi, zářezy do portfolka, ale hlavně know-how od leadera, který pracoval pro Remedy Entertainment, Ubisoft, EA nebo Gameloft.

 

Software: Unreal Engine (free), doporučujeme i Adobe Photoshop nebo Gimp (free)
Jazyk kurzu: angličtina

Více informací
18. června
13. srpna

LEKTOR

Sylvain Jusselme

hlavní herní designér ve studiu Dragons Lake
V herním průmyslu se pohybuje už od roku 2007.
Jako lead designer má na starosti junior designéry projektu.
Předtím pracoval pro herní studia Remedy Entertainment, Ubisoft, EA nebo Gameloft.
Studoval na univerzitě ve Francii a získal titul v oboru Video Game and Level Design.

Program

Tvoje výsledky po kurzu

Reálné artefakty Připrav se na solidní upgrade svého portfolka. Přistane ti tam prototyp hry s propracovanými herními mechanikami a alespoň jedním plně hratelným levelem, simulace projektu vývoje hry a analýza nedávného game release.
Strategické myšlení a inovace V kurzu designu videoher získáš skills nezbytné pro kariéru v gamedev. Naučíš se čekovat a analyzovat trendy a technologie budoucnosti. Schopnost inovace a adaptace na aktuální trendy je to, co tě odliší od průměrného game designéra.
Komunikace a spolupráce Objevíš nejnovější nástroje a techniky pro smooth spolupráci, díky kterým budeš koordinovat projekty, sdílet nápady a řešit konflikty like a boss. Taky se naučíš networkovat a prezentovat svoje projekty.

Kurz využiješ, pokud patříš mezi:

Zkušené game designery s ambicemi
V game designu jsi jako doma, ale už by to chtělo posun? V kurzu herního designu získáš skills, které využiješ na seniorní pozici: od strategického myšlení přes analýzu trhu a chování uživatelů až po management herních projektů.
Mediorní profíky z herního průmyslu
Pracuješ na mediorní pozici v herním průmyslu (level design, storytelling, modelování nebo vývoj her) a chceš se pohnout směrem ke game designu. Snad miluješ výzvy, protože na kurzu herního designu se Sylvainem jich pár překonáš a uspěješ.
Game design se Sylvainem Jusselmem
18. června
13. srpna
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.