Živý online kurz

JAK VYUŽÍT
MINDFULNESS

Kristína Tůmová

koučka, lektorka & konzultantka v oblasti emoční inteligence a mindfulness
02. dubna
07. května

Zlepši svůj život

Vypni autopilota a získej skutečnou kontrolu nad sebou samým. Zařaď na „full awareness“ a připrav se na velkou životní změnu.

 

Trénink mindfulness není jen módní trend, je to cesta k hlubšímu pochopení svého nitra a ke kvalitnějšímu životu. Kristína ti během 11 interaktivních lekcí vysvětlí základy mindfulness a prakticky ti ukáže, jak účinné principy všímavosti začlenit do běžné každodenní rutiny.

 

Získáš nástroje pro zklidnění mysli a zvýšení schopnosti koncentrace, naučíš se praktikovat relaxační techniky, které ti pomůžou zachovat klidnou hlavu i v náročných situacích, porozumíš svým emocím a zjistíš, jak nastavit hranice pro ochranu svého emočního prostoru.

 

Online kurz mindfulness tě dovede k poznání, jak žít plně a vědomě. Budeš spokojenější, sebevědomější a produktivnější.

 

Software: meditační appka (InsightTimer nebo HeadSpace)

Více informací
02. dubna
07. května

Lektorka

KRISTÍNA TŮMOVÁ

koučka, lektorka & konzultantka v oblasti emoční inteligence a mindfulness
Skills: Více než 15 let práce s jednotlivci a organizacemi – rozvíjení potenciálu, zlepšování osobního i pracovního života
Další znalostní background: IT a management
Spolupráce: Modrá pyramida Stavební spořitelna, OMNICOM Media Group, ING, Unilever, Bidli, Česká Spořitelna
Vzdělání: Andragogika (Univerzita Jana Amose Komenského), výcvik systemických konstelací
Kurzy & certifikace: NLP, Emoční leadership, Enneagram, Diamand Logos, MŠMT Trénink trenérů, Results Coaching System, Waldorfská pedagogika, DreamWorks, Somatické koučování, instruktor jógy, mindfulness program

Po kurzu

Vědomá a vyrovnaná mysl Naučíš se praktikovat mindfulness v každodenním životě a to ti umožní žít v současném okamžiku. Dokážeš lépe zvládat stres, zlepšit svůj fokus a zvýšit celkovou životní spokojenost.
Vyšší emoční inteligence V kurzu mindfulness získáš konkrétní nástroje a techniky, které ti pomůžou lépe přijímat a ovládat své emoce. To je základ pro kvalitní mezilidské vztahy a osobní rozvoj.
Maximální efektivita Vylepšíš své time-management skills, naučíš se vstupovat do stavu flow, zachovat klid i v náročných situacích a aktivně naslouchat i komunikovat s ostatními. Zlepšíš tak svou produktivitu.

Program

Kurz mindfulness ti přijde k duhu, pokud jsi:

Manažer*ka,
vedoucí pracovník*
pracovnice, podnikatel*ka
Trénink mindfulness je ideální pro ty, kteří chtějí snížit hladinu stresu, ovládnout emoce a být v klidu. Nastolíš rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a vyhneš se pocitu vyhoření.
Člověk, který chce lépe poznat a ovládnout sám sebe Díky tréninku mindfulness posílíš své sebevědomí a najdeš nové způsoby relaxace. Stanovíš si priority, naučíš se regulovat negativní myšlenky a obnovíš svůj vnitřní klid.
Kouč*ka nebo motivační řečník Objevíš rovnováhu mezi vědou a spiritualitou, abys dokázal*a oslovit klienty s různým zázemím a přesvědčením. Zlepšíš se v technikách mindfulness a začneš je praktikovat na denní bázi.
Jak využít mindfulness
02. dubna
07. května
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ TÝM SALESÁKŮ ZE SKVOT CZECH SE S TEBOU SPOJÍ ASAP. ZÍSKÁŠ TAK VŠECHNY POTŘEBNÉ DETAILY O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole