INTERIÉROVÝ DESIGN — online kurz, kde se dozvíš, jak navrhnout krásný a funkční interiér | SKVOT

Seznam se s interiérovým designem

INTERIÉROVÝ
DESIGN

Jakub Čížek

Design Leader, Unlimit Design and Build
 

Miroslav Nachlinger

Interior Designer, Studio Revír
10. září
12. prosince

Online kurz interiérového designu

 

Nech se zlákat interiérovým designem a zjisti, co všechno stojí za tvorbou top strop interiérů. Tady tě naučíme pracovat v designových softwarech a ukážeme ti, jak se tvoří základní 3D modely vybraného prostoru.

 

Dva lektoři – zkušení architekti – a 6 modulů o celkem 28 lekcích tě dělí od tvé nové profesní dráhy. Nauč se k tvorbě projektů využívat AI, seznam se s nástroji programů AutoCAD a SketchUp, zjisti, jak provádět základní renderování v KeyShotu a objev, jak ti s postprodukcí pomůže Photoshop. Tohle je prostě ultimátní, teoretický i praktický průvodce interiérovým designem. Naučíme tě číst a intepretovat technické výkresy, zpracovávat vstupní informace zakázek, vypočítat cenu projektu a plnit klientům jejich přání.

 

Seznámíš se s jednotlivými kroky tvorby konceptu rezidenčního i komerčního projektu. Naučíš se funkčně komunikovat a dozvíš se, co všechno ovlivňuje dokonalou prezentaci.

 

Software: AutoCAD, SketchUp, KeyShot, Photoshop

Více informací
10. září
12. prosince

Kurz využiješ, pokud

Začínáš jako designér*ka interiérů V oboru interiérového designu začínáš, a ačkoliv máš základní teorii, potřebuješ získat i praxi. Naučíš se používat designové nástroje a techniky a zjistíš, jak teorii přenést do praxe. Získáš návod, jak řídit a realizovat designové projekty a jak dělat trendy inovativní interiérový design.
Sice děláš jinou profesi, ale interiérový design tě zajímá Chceš ovládnout principy interiérového designu a chceš se naučit je začlenit do svých projektů. Vyzkoušíš si práci se softwarem a taky porozumíš specifikům interakce se zákazníky, pochopíš právní aspekty a fáze projektového managementu.
Studuješ uměleckou / designovou školu Zajímáš se o obor interiérového designu a chceš si rozšířit své obzory. Nemáš dostatek praktických zkušeností s reálnými projekty a taky nevíš, jak na různé typy prostorů aplikovat designové principy. Zjistíš, jak ke tvorbě návrhů používat designové softwary a AI. Osvojíš si principy udržitelnosti a ekodesign.

Lektoři

Jakub Čížek

Design Leader, Unlimit Design and Build
V oboru architektury se pohybuje 10 let.
Je součástí CGBC – Czech Green Building Council.
Pracoval pro společnosti Cigler Marani Architects (tvorba urbanistických studií, tvorba interiérů administrativních budov), QARTA architektura (bytové projekty, urbanistické studie, tvorba interiérů) a Tétris design&build (rezidenční, komerční a kancelářské prostory).
Je výhercem soutěže Kanceláře roku 2020 v kategorii malé kanceláře pro firmu ZDR Investments a také vítězem soutěže Kanceláře roku 2022 v kategorii velké kanceláře pro firmu Heureka! Group.
Jako hlavní architekt v Unlimit Design and Build vede tým architektů, designérů a projektantů.
K jeho hlavní pracovní náplni patří tvorba konceptů, studií a zejména pak jednání s klienty a dodavateli po celou dobu projektu.

Miroslav Nachlinger

Interior Designer, Studio Revír
Založil a spoluvlastní designové Studio Revír, které se zaměřuje na návrhy interiérů i tvorbu produktů. Pracuje na celé fázi projektu, ať jde o rekonstrukci, nebo interiér novostavby. Kromě designu interiéru má Studio Revír i vlastní kolekci nábytku a doplňků.
Mimo to působí jako externí interiérový designér pro firmu LUGI, která se věnuje produkci zakázkového nábytku v high-end kvalitě. Ve firmě LUGI se stará o celkovou prezentaci firmy – PR, marketing, grafika apod.
Interiérovému designu se věnuje 9 let.
Je držitelem několika cen: Národní cena za studentský design 2012, Cena prof. Jindřicha Halabaly 2014, BIG SEE Wood Design Award 2021.

Program

Tvoje skills po kurzu

Softwary jsou tvoji best buddies Bez problému ovládáš designové softwary AutoCAD, SketchUP a KeyShot. Při tvorbě projektu umíš využívat AI a víš, jak pro postprodukci využít Photoshop. K tvým novým skills patří tvorba základního 3D modelu.
Interiéry znáš jako svoje boty Orientuješ se v materiálech a víš, který se hodí kam. Umíš vybrat vhodně se hodící nábytek a víš, jaké části jsou pro interiér stěžejní. Navíc víš, že dobrému projektu předchází dobrý plán – a proto používáš koláže, moodboardy a vizualizace.
Víš, jak se prodat (a dobře) Máš návod, jak se na profesní prezentaci připravit a pro tuto událost stylizovat prostor. Víš, jak jako designér*ka interiérů obstát a prezentovat se. Máš perfektně vytvořený životopis a portfolio a na své projekty umíš přijímat zpětnou vazbu.
INTERIÉROVÝ DESIGN
10. září
12. prosince
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.