AutoCAD Kurz pro Začátečníky - Online Školení a Certifikace | SKVOT

Živý online kurz

AUTOCAD
PRO
ZAČÁTEČNÍKY

Václav Mašek

Vedoucí brněnské pobočky ateliéru A8000
22. července
28. srpna

Pochop, jak funguje AutoCAD

Seznam se s CAD designem a nauč se pracovat se softwarem AutoCAD. Osvoj si 2D kreslení, navrhování a modelování pomocí těles, ploch, objektů se sítí, dokumentačních prvků a dalších. Ve 12 lekcích pochopíš, jak tvořit a upravovat základní geometrické tvary a používat object snap. Zjistíš, jak tvořit a editovat bloky v AutoCADu i textové popisky, a budeš vědět, jak graficky upravovat kóty. Kurz budeš opouštět s know-how tvorby nových viewportů a s uměním tvorby výkresového prostoru.

 

Jednoduše je tohle ultimátní poznání softwaru AutoCAD, které ti rozšíří obzory.

 
Více informací
22. července
28. srpna

Lektor

Václav Mašek

Vedoucí brněnské pobočky ateliéru A8000
Více než 7 let se pohybuje v oboru jako autorizovaný architekt pro architekturu a urbanismus.
Je členem české komory architektů a vyškoleným porotcem architektonických soutěží.
Na své aktuální pozici je zodpovědný za tvorbu architektonických konceptů, vedení týmu architektů ve fázi studie a její následné odevzdání v požadované kvalitě. V navazujících fázích je jeho úkolem koordinace a supervize činnosti inženýrů a specialistů.
V ateliéru ABMV World s.r.o pracoval na pozici junior projektanta/architekta, kde se převážně podílel na projektu rekonstrukce obchodního centra v Mladé Boleslavi, a to ve fázích dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro provádění stavby.
Pomáhal nastavovat princip spolupráce v BIM mezi A8000 a William Mathews Architects na nové centrále správy železnic.
V pozici hlavního lokálního architekta spolupracoval s dánským ateliérem BIG na projektu OAKS Prague.

NÁŠ KURZ TI SEDNE, POKUD PATŘÍŠ MEZI

Začátečníky v AutoCADu Chceš získat základní dovednosti, a proto se v rozhraní AutoCADu potřebuješ zorientovat. Naučíš se využívat panely nástrojů, menu i příkazy. A zjistíš, jak je správně využívat v daných situacích. Naučíš se chodit v měření a škálování a svým projektům tak zajistíš přesnost.
2D modeláře a designéry Používáš jiný program a chceš se naučit ovládat AutoCAD. Zlobí tě terminologie i uživatelské rozhraní, máš problém s kompatibilitou a převodem souborů a nevíš, jak koordinovat různé softwary. Neboj se nic, tady se všechno naučíš. Na konci kurzu budeš znát možnosti AutoCADu a budeš ho perfektně ovládat.
Stavební inženýry, architekty a interiérové designéry Za cílem tvorby a analýzy svých projektů se chceš zdokonalit v používání AutoCADu. Pochopíš, jak AutoCAD funguje, a ovládneš techniky pro správu a organizaci projektů. Naučíš se identifikovat a řešit běžné problémy a navíc se dozvíš, jak v AutoCADu spravovat soubory různých formátů.

Program

Po kurzu

Znáš čárové schéma objektu s hladinami Při tvorbě výkresů v AutoCAD už tě nic nepřekvapí. Víš, jak s AutoCAD pracovat, a umíš se v něm orientovat a efektivně ovládat jeho rozhraní.
Víš, jak svůj výtvor exportovat do PDF Rozumíš principu CTB souborů a víš, jak na konverzi PDF do DWG. Externí reference pro tebe nepředstavují žádný problém. Taky víš, jak vytvářet šrafy a jak je používat k výpočtu ploch.
Okótovaný a popisovaný objekt Kóty neboli pomocné čáry s rozměrem pro tebe nejsou žádná velká neznámá. Objekty totiž umíš okótovat a víš, jak tyto kóty graficky upravit. Máš návod, díky kterému zvládneš nastavit zaokrouhlení a případně přepsat text kóty.
AUTOCAD PRO ZAČÁTEČNÍKY
10. července
19. srpna
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA!
Povinné pole
Pro nové skills pojď na SKVOT. Náš sales tým se s tebou spojí ASAP a získáš všechny potřebné informace o obsahu kurzu a jeho ceně.