Živý online kurz

DJING
PRO
ZAČÁTEČNÍKY

Mikuláš Příhoda aka KEWU

DJ, hudební producent & moderátor
27. února
09. dubna

Main quest: stát se DJem

Hej, pane diskžokej, hudba je čaroděj! Nauč se čarovat a ovládni tuhle nehynoucí magic. Během 7 týdnů se o DJingu naučíš všechno, co potřebuješ – zjistíš, jak mixovat hudbu, jak pracovat s DJ softwarem a i to, kde se inspirovat. Tvorba DJ setů pro živá vystoupení pro tebe bude nejen zábava, ale taky brnkačka. Naučíš se pracovat s efekty, s ekvalizérem, osvojíš si základní i pokročilé techniky DJingu.

 

Zorientuješ se v music světě a naučíš se komunikovat. Objevíš cesty sebepropagace a po žebříčku úspěchu začneš pomalu, ale jistě šplhat nahoru.

 

Software: Rekordbox

Více informací
27. února
09. dubna

LEKTOR

MIKULÁŠ PŘÍHODA AKA KEWU

DJ, hudební producent & moderátor
Na scéně působí už 13 let. Poslední 3 roky se aktivně živí djingem, hudební produkcí a občasnou organizací eventů, zejména po dramaturgické stránce.
Jako dramaturg a rezidentní DJ se podílel na hudebních eventech Addict Rave hudebního producenta a DJe nobodylisten.
Za svoji kariéru odehrál přes 200 setů v klubech a na malých i velkých festivalech v Čechách i po Evropě.
Pod záštitou Goout.cz tvořil podcast „Release Party“ o hudebních releasech z české a slovenské scény.
Od roku 2020 moderuje vlastní hudební relaci na Radiu Wave s názvem „Flám“ na téma klubové a taneční hudby s náhledem do současných i původních klubových a tanečních subkultur.
Od roku 2021 je součástí evropské ballroom/voguing community jako člen/beatmaker a DJ prvního cz/sk housu Kiki House of Velvet. Ten je jedním z nejzásadnějších „safe spaces“ pro queer scénu na světě.

Po kurzu

Software skills Ovládáš DJ software a hardware, kamarádíš se s ekvalizérem a využíváš základní i pokročilé techniky DJingu pro svou vlastní tvorbu. Víš, jak na beatmatching a jak míchat skladby, ale taky se orientuješ v základní hudební teorii.
Reálné artefakty Kurz budeš opouštět s vlastním setem! Těš se na svůj 10minutový upravený set, kterým se budeš moct kdykoliv pochlubit. Během 13 lekcí taky vytvoříš dvě upravené verze svého oblíbeného tracku a k tomu všemu budeš mít svůj profil na webech a službách důležitých pro DJs.
Ready to rule the world Umíš připravit set, který všechny ohromí, a umíš nacítit svůj crowd. Chápeš, jak pracovat s efekty a filtry. Znáš základy PR v rámci hudebního průmyslu a zvládáš komunikaci na profesionální úrovni. Zkrátka a dobře – jsi ready odstartovat svoji hvězdnou kariéru!

Program

Kurz využiješ, pokud

Patříš k začínajícím DJs a chceš začít vystupovat ať už se svojí, nebo reprodukovanou hudbou. Pochopíš základní principy ekvalizéru a „gridu” pro lepší zacházení s mixem. Naučíš se ovládat potřebné funkce moderního DJ vybavení, včetně efektů, filtrů, loopingu a samplingu, a zorientuješ se v klubovém průmyslu a prostředí. Dozvíš se, jak pracovat s vlastním jménem a promovat svou práci.
Chceš svůj hudební vkus prezentovat skrze DJing a seznámit se s jedním z nejzásadnějších hudebních umění v klubovém světě. Zjistíš, jak svou kariéru odstartovat a jakou výbavu potřebuješ. Pochopíš rozdíly mezi formami a druhy DJingu a najdeš pro sebe vyhovující styl. Získáš znalosti hudební teorie.
Jsi profík z jiného hudebního oboru a chceš v rámci změny kariéry proniknout do DJingu. Ovládneš DJ software a hardware a naučíš se řešit různé technické problémy. Vybuduješ si nové skills a získáš potřebné informace týkající se sféry DJingu.
DJING PRO ZAČÁTEČNÍKY
27. ÚNORA
09. DUBNA
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ TÝM SALESÁKŮ ZE SKVOT CZECH SE S TEBOU SPOJÍ ASAP. ZÍSKÁŠ TAK VŠECHNY POTŘEBNÉ DETAILY O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole