Stříhej!

EDITOVÁNÍ

VIDEÍ

Matěj Říha

režisér, scenárista a střihač music videí & reklam
16. ledna
27. února

Staň se masterem střihu a editace videa!

Baví tě editovat videa a chceš se dostat na vyšší level? Nebo jsi na úplném začátku a práce s videem tě láká? Ať už jsi úplný nováček, samouk, nebo třeba začínající režisér, náš kurz editace videa ti dá hodně.

 

Získáš v něm komplexní skills – od návrhu konceptu přes střih videa až po postprodukci – prostě all-in. Učit tě bude ostřílený profík, který dělal music videos pro největší české a slovenské hvězdy. Marek Ztracený, Marpo, Škwor, Dymytry, Ironkap nebo Kali… impressed?

 

Budeš pracovat v DaVince Resolve, který je v základní verzi kompletně free. Čekají tě interaktivní diskuze, praktické workshopy a taky zajímavé úkoly s odborným feedbackem od lektora. Na konci kurzu si kromě certifikátu odneseš vlastnoručně vybastlený videoprojekt.

 

Software: DaVinci Resolve

VÍCE INFORMACÍ
16. ledna
27. února

LEKTOR

Matěj Říha

režisér, scenárista, ostřílený střihač a marketingový specialista
Režíruje a stříhá music videa pro známé zpěváky – Marek Ztracený, Marpo, Škwor, Dymytry, Ironkap nebo Kali.
Pohybuje se i v reklamě – Donart (reklama k filmu Zahradník), Tereos TTD, Medovník Original, CHEP.
Momentálně spolupracuje na celovečerním filmu.

KURZ EDITOVÁNÍ VIDEA NEJVÍC OCENÍ

Začínající video editoři a nadšenci do vizuální tvorby S videem teprve začínáš, ale chceš si zajistit spíš fame než lame? Kurz editace videa ti pomůže získat základy v oblasti video editace a porozumět celému procesu od nápadu po finální produkt. Když se přihlásíš, můžeš přeskočit trapnou lamí fázičku a editovat rovnou na úrovni.
Začínající filmaři a další kreativci (producenti, fotografové) Už máš něco za sebou v oblasti filmu, fotky nebo produkce? Pod Matějovým vedením získají tvoje projekty luxusní drive. Rozšíříš své skills o video editaci, abys mohl*a samostatně realizovat komplexní projekty.
Samouci a obsahoví tvůrci, podnikatelé Máš základní znalosti video editace, ale chceš se zdokonalit v technikách, trendech a v práci s barvou a světlem? Nech se vést profíkem z oboru a získej aktuální praktické skills, které tě dostanou mezi špičku.

PROGRAM

TVOJE TAKEAWAYS Z KURZU

S DaVinci Resolve na pána Od basic funkcí až po pokročilé techniky, jako jsou color grading nebo sound design. Ovládneš všechny nástroje free verze programu pro tvorbu the best videí.
Technické aspekty Propojíš kreativní vizi a technické aspekty – prostě se naučíš realizovat ty nápady, které nosíš v hlavě. Pochopíš rytmus, narativ a další technikálie, které udělají z tvého videa catchy content.
Praxe a feedback V průběhu kurzu editace videa vypracuješ vlastní projekt a získáš k němu feedback od lektora i spolustudentů. Rychlý růst skills a vyšší sebedůvěra ve vlastní schopnosti – done.
STŘÍHEJ JAKO DAVINCI… RESOLVE
16. ledna
27. února
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.