TESTOVÁNÍ HER — online kurz, během kterého můžeš svou herní vášeň proměnit v parádní kariéru | SKVOT

ONLINE ŽIVÝ KURZ

TESTOVÁNÍ HER

Lukáš Nič

QA Project Lead / QA Engineer
29. ledna
13. března

Pojď si pro práci snů jako tester her!

Online kurz se zaměřuje na základy herního testování a dá ti komplexní přehled o procesech, technikách a nástrojích v game testingu. Tahle setkání budou tvůj odrazový můstek – tak se neboj a udělej svůj první krok do světa gamedev.

 

Ve 14 lekcích získáš potřebné technické znalosti a porozumíš procesům vývoje her. Objevíš nástroje pro testování softwaru a žádný bug před tebou nebude v bezpečí. Učíme prakticky, takže si už během kurzu vylepšíš CV o portfolio. Svého budoucího zaměstnavatele tak líp přesvědčíš, že jsi správný game tester, který hře neodpustí žádný otravný glitch.

 

Software: YouTrack

více informací
29. ledna
13. března

Lektor

Lukáš Nič

vede týmy manuálních game testerů
Má více než 5 let zkušeností v oboru manuálního testování.
Nastavuje procesy, nabírá nové členy do týmu a mentoruje je.
Testuje certifikační požadavky, tvoří test plány a komunikuje se stakeholdery.
Zodpovídá za celý průběh přidělených projektů v různých firmách.
Podílel se například na projektech The Last Oricru, Outward – The Soroboreans nebo Secret Neighbor.

Tenhle kurz je pro tebe No. 1, pokud:

Jsi junior manuální tester*ka Už sice testuješ, ale úplně nerozumíš herním mechanikám, principům designu a chování hráčů. Chybí ti praktické skills a trochu plaveš v odborných znalostech. V kurzu ovládneš různé formy a druhy testingu tak, abys věděl*a, který kdy použít.
Studuješ nebo jsi nedávno absolvoval*a Fakt tě láká gamedev a chceš začít, jenom zatím nevíš jak. Chybí ti zkušenosti a nemáš portfolko ani kontakty. I s tím ti v kurzu pomůžeme. Naučíš se testovat hry a budeš vědět, kde hledat a jak oslovit relevantní lidi z oboru.
Chceš změnit kariéru za něco zábavnějšího Čeká tě fresh (re)start! Konečně můžeš v práci dělat to, co tě baví. Herní průmysl je to pravé místo, kde uplatníš svoje gaming skills a dostaneš za to skvěle zaplaceno. V kurzu se dozvíš, jak proměnit herní vášeň v cool kariéru testera her.

Program

Tvoje takeaways z kurzu

Hard skills game testera Provádíš testovací scénáře, testuješ hratelný obsah a funkce. Orientuješ se v herních konceptech a mechanikách. Umíš testovat hry na různých platformách a víš, jak je vylepšit.
Dokumentace v malíku Dokumentaci a nahlašování bugů zvládáš jako nic. Víš kam, co a jak zaznačit, aby se v tom ostatní testeři i developeři vyznali. Spravuješ defekty jako king*queen.
Portfolko Teď už tě na výběrku nic nepřekvapí. Vytas se se svým vylepšeným sívíčkem a ukaž jim tickety v trackovacím systému s vlastním feedbackem. Dokaž jim, že jsi dál než ostatní noobové.
Nauč se testovat hry a vkroč do světa gamedev
29. ledna
13. března
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.
Povinné pole