ONLINE ŽIVÝ KURZ

ZÁKLADY
MÓDNÍ
ILUSTRACE

Denisa Dovalová

Zakladatelka módní značky DENISA DOVALA
14. prosince
5. února .

ZÁKLADY MÓDNÍ ILUSTRACE

Milovníci módy, zbystřete! Ať už jde o založení vlastní značky s vlastní módní kolekcí, nebo o sestavení profesního portfólka z oblasti fashion ilustrace, tohle je ta správná cesta. Na našem interaktivním kurzu se během 13 lekcí ponoříš do módní ilustrace tak jako nikdy předtím. Naučíme tě tradiční, ale i moderní digitální techniku a dozvíš se, kdy, jak a proč je propojovat. Začneme základy a budeme nabalovat. Zjistíš, jak na správnou figurální „fashion“ kresbu a jak kreslit módní ilustrace s námětem tváře, módních doplňků a dalších ozdůbek. Pochopíš ovládání aplikace Procreate a zjistíš, jak v ní tvořit supr čupr fashion kresby. A z nich může vzniknout oblečení, které bude udávat trendy.

 

Důležité: Potřebuješ tablet se systémem iOS s aplikací Procreate nebo Android tablet s aplikací Hipaint

VÍCE INFORMACÍ
14. prosince
5. února

LEKTORKA

DENISA DOVALA

Zakladatelka módní značky DENISA DOVALA
Více než 13 let se pohybuje v módním průmyslu, 7 let na trhu působí se svou značkou DENISA DOVALA.
Se svou značkou vytváří sezónní kolekce, které prezentuje na pražském Mercedes Benz Fashion Week(u).
Pracovala pro Haute Couture značku Iris van Herpen. Je spoluzakladatelkou Prague Fashion Academy.
Vítězka Van Graaf soutěže o nejlepšího designéra, kterou pořádal Unique One Fashion Week v Čechách.
Finalistka European Diploma Selection, soutěže Designbloku o nejlepší evropskou diplomovou práci. Finalistka designérské soutěže Gombold Ujra, kterou pořádal Central European Mercedes Benz Fashion Week.

TENHLE KURZ JE PRO TEBE, POKUD

Jsi začínající fashion illustrator Chceš pochopit a naučit se základy módní ilustrace a bod po bodu projít proces tvorby svojí vlastní kolekce. Ovládneš různé techniky módní kresby, naučíš se základní figurální fashion kresbu a kreslit digitálně ti nebude dělat potíže.
Máš s módní ilustrací asi tak jeden rok zkušeností Kreslíš převážně na papír, ale toužíš proniknout do světa digitální módní kresby. S námi vylepšíš své aktuální skills a zdokonalíš se. Pochopíš, jak kreslit digitálně a jak digitál kombinovat s tradiční módní kresbou. Najdeš svůj vlastní styl a zjistíš, jak vstoupit do profesního světa módní ilustrace.
Patříš mezi módní kreativce Možná přemýšlíš o založení vlastní značky, možná chceš jen zjistit, jak módní ilustrace funguje. Tady zjistíš, zda je pro tebe móda jen koníček, nebo se může stát něčím víc. Během intenzivních lekcí si vyzkoušíš různé typy módní ilustrace a získáš návod, jak si vytvořit vlastní portfolio.

Program

PO KURZU

Módní ilustraci ovládáš teoreticky i prakticky Znáš teorii i praxi kresby módní figury a taky pravidla tvorby profesionální módní kolekce. Víš, jak kreslit tváře a všechny svoje kresby umíš převést do digitální formy.
Boostneš svoje kreativní skills Vytvořit moodboard nebo najít kreativní náměty pro různé projekty ti nedělá problém. Tvoje kreativita je na vysoké úrovni, máš svůj vlastní rukopis v módní ilustraci.
Víš, kam vést své kroky Jsi ready navrhnout a nakreslit svou vlastní autorskou kolekci. Na kurzu svůj projekt rozpracuješ a pod odborným dohledem ho dotáhneš téměř k dokonalosti. A navíc si sestavíš portfólko, které bude demonstrovat širokou škálu dovedností a technik, které se v průběhu kurzu naučíš.
ZÁKLADY MÓDNÍ ILUSTRACE
14. prosince
5. února
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.
Povinné pole