ONLINE ŽIVÝ KURZ

JAK
VYTVOŘIT
DESKOVKU

MARTIN ŘEHOŘÍK

Community Manager & Game Developer
Adam’s Apple Games
04. prosince
29. ledna

JAK VYTVOŘIT DESKOVKU

Online kurz pro všechny bedny, které v hlavě nosí hned několik herních nápadů. Neboj se vyjít z davu a pusť se s plnou vervou do toho, co tě baví. Naučíme tě všechno, co je o deskových hrách třeba vědět. Od analýzy přes mechaniku a moodboard až po tvorbu pravidel, game pitch a prodejní strategii. Jestli budeš chtít, můžeš na konci kurzu prezentovat svůj nápad na deskovku zástupci firmy Albi a získat tak šanci svou hru u Albi vydat! Jsme v tom s tebou!

VÍCE INFORMACÍ
04. prosince
29. ledna

LEKTOR

MARTIN ŘEHOŘÍK

GAME DESIGNER S OTEVŘENOU, KREATIVNÍ MYSLÍ
7+ let se pohybuje v deskoherním průmyslu. Spolupracoval na hrách Project L: Finesse nebo Space Race.
Aktuálně pracuje jako Freelance Game Designer a Community Manager & Game Developer pro Adam’s Apple Games, kteří stojí za hrou Neznámá Planeta.
Nejvíce se zaměřuje na crowdfundingovou kampaň pro rozšíření Supermoon.
Spolupracoval s americkou firmou Evil Genius Games, kde pomáhal s crowdfundingovou kampaní The Legendary Bundle.

KURZ VYUŽIJEŠ, POKUD

Deskovky jsou tvým smyslem života, a proto se chceš naučit tvořit vlastní Zorientuješ se v procesech výroby hry, na základě analýzy mechanismů jiných her si vytvoříš svoje vlastní mechanismy a zjistíš, jak najít a oslovit distributory.
Děláš grafiku, design nebo umění a chceš se dostat do světa her Naučíš se tvořit hry od nuly a zjistíš, jak vymýšlet herní koncepty. Získáš návod, jak hru otestovat a jak připravit pecku i s omezeným rozpočtem.
Už hry navrhuješ, ale víš, že držet krok s trendy je trendy Zorientuješ se na trhu moderních deskovek a naučíš se skloubit kreativitu s funkčností. Seznámíš se se všemi kroky herního designu. A nakonec se dozvíš, jak pro svou hru najít finance a jak ji marketingově propagovat.

Program

PO KURZU

Teorie & praxe Umíš hry designovat prakticky i teoreticky. Znáš všechny základní koncepty a orientuješ se v procesech.
Crowdfunding Víš, kde najít investory, jak na distribuci a znáš postup, jak svou hru dobře a efektivně prodat. Navíc umíš provést analýzu crowdfundingové kampaně a připravit game pich.
Umíš se zlepšovat Víš, jak svou hru otestovat, jak pracovat s feedbackem a hlavně máš návod, díky kterému budeš vědět, jak hráče ke hře přilepit a už ho nikdy neodlepit.
JAK VYTVOŘIT DESKOVKU
04. prosince
29. ledna
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.
Povinné pole