GAME PRODUCTION — online kurz pro všechny, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v herním průmyslu | SKVOT

Živý online kurz

GAME
PRODUCTION

MARTIN ZAVŘEL

ex Videogame Producer pro 2K Games,
Editor in Chief herního magazínu Zing.cz
25. září
25. října

Boostni svoji kariéru v herním průmyslu!

Vychutnej si kurz herní produkce pod vedením lektora s 20+ lety praxe v oblasti gamedev. Provedeme tě všemi levely vývoje her, od správného plánování po efektivní komunikaci s týmem a stakeholdery. Projdi 5týdenním zábavným tréninkem s Martinem Zavřelem a nauč se řídit svoje projekty jako PRO. Získej nový skillset a unlockni svůj producentský potenciál.

VÍCE INFORMACÍ
25. září
25. října

LEKTOR

MARTIN ZAVŘEL

razí profesní motto: „V jednoduchosti je síla, herní vývoj je již tak sám o sobě složitý.“
20+ let zkušeností v oblasti herního vývoje.
8 let na postu odborného konzultanta Evropské komise, kde posuzuje a schvaluje granty pro vývoj evropských videoher.
Působil jako producent pro nadnárodní korporace (2K Games, Amazon Games), kde vedl vývoj AAA multiplatformních videoher.
Nejúspěšnější projekty: Illusion Softworks, producent (Hidden and Dangerous 2, Moscow Rhapsody, Mafia II); 2K Games, producent (Mafia III, neoznámený projekt); Amazon Games, producent (neoznámený projekt).
Vyučoval metodologii plánování herního vývoje v USA.

KURZ BUDE TVŮJ ACHIEVEMENT UNLOCK, KDYŽ PATŘÍŠ MEZI:

JUNIOR PROJEKTOVÉ A PRODUKTOVÉ MANAŽERY Chceš level up z projekťáka na herního producenta? Ukážeme ti řízení vývoje her, naučíme tě udržovat efektivní workflow a správně mluvit na enpísíčka z týmu i stakeholdery. Navíc se naučíš efektivně využívat agilní metody.
PROFESIONÁLY V OBLASTI VÝVOJE HER V gamedev jsi sice jako doma, ale pokukuješ po roli game mastera, který má kontrolu nad řízením herních projektů? Získáš přehled o procesech vývoje her, vylepšíš své komunikační skills a dostaneš tipy, jak udržet work-life balance. Objev nový kariérní směr!
JUNIOR PRODUCENTY HER Jsi juniorní herní producent a chceš vybrousit své skills? Jdi na to chytře a nechej si radit rovnou od toho nejpovolanějšího. Lektor necituje obecné fráze z nudných příruček. Je to zkušený herní producent a má pro tebe spoustu pointů, které nakopnou tvoji kariéru.

Program

PO KURZU

Získáš praktické skills Během kurzu vybastlíš analýzy pro oznámenou hru, nastavíš obsah a rozpočet pro imaginární projekt, připravíš pitch deck a vytvoříš popis pro storefront hry. Martin ti k tomu dodá hodnotného zpětného vazbiče.
Naučíš se hledat investory Bez koláče nejsou gejmáče. To je jasné. Proto tě naučíme zhodnotit potenciál projektu, nastavit jeho rozpočet, zhmotnit ten nejfajnovější pitch deck a zajistit budoucí hře kvalitní financování.
Ukočíruješ projekt i tým Naučíš se mluvit tak, aby tě všichni stakeholdeři vnímali. Asertivní komunikace je ta tajná přísada pro potion na producentský fame. Plus tě naučíme řešit konflikty, motivovat tým a pracovat s feedbackem.
Začni produkovat hry a zařiď si tak kariéru snů!
25. září
25. října
VÍCE INFO
Vyplň registrační formulář, připoj se k nám a buď kreativní Skvoter nebo Skvoterka! Náš tým salesáků ze Skvot Czech se s tebou spojí ASAP. Získáš tak všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.
Povinné pole