ONLINE A ŽIVĚ

EVENT MANAGEMENT
PRO ZAČÁTEČNÍKY

ARTUR KHMELEVSKYY

Key Account Manager ve společnosti Seznam.cz
08. dubna
09. května

EVENT MANAGEMENT PRO ZAČÁTEČNÍKY

Příprava akcí, koncertů a festivalů v 10 lekcích pod vedením zkušeného lektora, který organizoval přes 200 eventů pro nejznámější brandy.

 

Kurz ocení úplní začátečníci v oboru i ti, kteří už nějaké skills mají. Čeká tě totiž jízda plná informací z praxe, které jen tak někde nevyčteš. Taky se setkáš s lidmi z branže – hosty jednotlivých lekcí. Získáš nové dovednosti a ověřené kontakty. Bez networkingu se v tomhle oboru totiž neobejdeš.

Více informací
08. dubna
09. května

LEKTOR

ARTUR KHMELEVSKYY

KREATIVNÍ NADŠENEC S BOHATÝMI ZKUŠENOSTMI S POŘÁDÁNÍM EVENTŮ VŠEHO DRUHU
2+ let na pozici Key Account Manager ve společnosti Seznam.cz, kde se specializuje na oblast online marketingu a spravuje státní klienty jako Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo obrany, Ministerstvo vnitra a další.
Organizoval více než 200 akcí různých formátů, od večírků, koncertů a módních přehlídek až po konference a firemní akce pro společnosti jako Seznam, Cisco, Deloitte, Cinema city a další.
Pracoval pro Fashion Club (franšíza světové značky Fashion TV) – řízení nočního klubu, organizace akcí, management týmu.
Spoluzaložil startupy Luxe Linen a Skivy.cz a získal investice přesahující 2 500 000 korun.
Vytvořil pořad „Goosebumps Media“ na YouTube a získal přes 10 milionů organických zhlédnutí s nulovým rozpočtem na reklamu.

JSI TO TY?

Junior event manager Chuť a odvahu organizovat komerční nebo umělecké akce, koncerty a festivaly už máš. K tomu, aby ses stal*a tím nejlepším evenťákem ti chybí už jenom informace, praktické zkušenosti a nějaké ty kontakty. Mrk.
Majitel*ka malého byznysu Tušíš, že eventy ti pomůžou dosáhnout byznysového úspěchu. Ale úplně nevíš, kde hledat vhodná místa pro eventy, pro jakou cílovku je pořádat a jak nastavit kampaň. A taky jak měřit úspěch akce a příště uspořádat ještě lepší event.
Marketing / PR / brand / HR profesionál nebo manažer O pořádání eventů nic moc nevíš, ale správně tušíš, že tyhle znalosti by mohly nakopnout tvoji kariéru. Zatím ale neumíš pracovat s budgetem na event, nevyznáš se v metrikách úspěšnosti ani nevíš, jak event prakticky zorganizovat.

Program

TOHLE SI Z KURZU ODNESEŠ

Síť cenných kontaktů Na živých lekcích se kromě lektora setkáš se spoustou zajímavých hostů, kteří pracují přímo na eventech nebo v příbuzných oborech. Budou to dodavatelé, zástupci technických společností, správci prostor, umělci a další. Máš se na co těšit!
Kreativní koncept vlastního eventu Ujasníš si, jakou událost potřebuješ, a najdeš jasný koncept. Dokážeš definovat svoji cílovku a event připravit přímo na míru. Budeš znát své cíle, očekávané výsledky, téma, formát a rozsah události. Najdeš synergii mezi problem solvingem a kreativitou.
Strategický plán eventu Během lekcí si samostatně nebo ve skupince budeš tvořit portfolio podkladů pro přípravu skutečné akce, kterou třeba v budoucnu i realizuješ. Ke všem úkolům dostaneš feedback přímo od lektora, takže hned víš, co je super a na čem máš ještě zapracovat.

PRÁCE LEKTORA

Ovládni s námi event management
08. dubna
09. května
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ TÝM SALESÁKŮ ZE SKVOT CZECH SE S TEBOU SPOJÍ ASAP. ZÍSKÁŠ TAK VŠECHNY POTŘEBNÉ DETAILY O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole