PRODUKCE HUDBY — online kurz | SKVOT

Živý online kurz

PRODUKCE HUDBY

Patrik Veltruský

Marketing Lead / Testing / Sound Designer, Bastl Instruments, Freelance Educator
05. března
13. května

Jak tvořit vlastní hudbu a objevit svůj jedinečný tvůrčí hudební styl?

V našem kurzu tě ve 20 lekcích provedeme říší hudební tvorby. Na jeho konci budeš vybaven*a k tvorbě songů, které budou trhat žebříčky hitparád, ne uši posluchačů. Pronikneš do oblasti samplování, nahrávání zvuku, aranžování, mixování a masteringu. Dáme ti návod na práci se zvukovými efekty, jejich použití v postprodukci a naučíme tě využívat softwarové syntezátory. Ve finále zjistíš, jak svoje nové skills uplatnit na hudebním trhu.


Po absolvování kurzu se ti otevře brána do podmanivého světa hudební produkce.


Kurz bude probíhat v češtině. Pro kurz budeš potřebovat program Ableton Live s licencí Standard.

Více informací
05. března
13. května

LEKTOR

PATRIK VELTRUSKÝ

Marketing Lead / Testing / Sound Designer, Bastl Instruments
Už skoro dekádu vyučuje hudbu, kreativitu a hlavně Ableton Live.
Pracoval pro neziskovky, jako je Člověk v tísni, hudbu učil i online, tzv. One To One.
Za svou hudební kariéru zvučil a pořádal desítky koncertů a produkoval podcasty.
Pracoval v České televizi, kde se podílel na Eurovizi.
Aktuálně působí v Bastl Instruments, kde mimo marketingu a artist relations dělá i sound design pro nástroje.

Po kurzu

Dovednosti Naučíme tě tvořit vlastní hudbu od A do Z. Zasvětíme tě do různých technik pro skládání hudby, ale také do práce se zvukem. Zjistíš, jak používat aplikaci Ableton Live a MIDI, jak to chodí v postprodukci, jak provádět základní úpravy zvuku a jak aplikovat střih a efekty na zvukové samply.
Od teorie k praxi Na kurzu zjistíš, jak hudební teorii aplikovat na své vlastní nápady. Doplníš, co ti chybí, a znovu se utvrdíš v tom, proč je teorie k praxi důležitá. Pochopíš, jakou roli hraje hudební producent, objevíš základy sound designu a mimo to se naučíš nahrávat, samplovat a zpracovávat vokály.
Kreativita Ukážeme ti, kde, jak a proč se inspirovat a jak svoje nápady přivedeš k životu. Ukážeme ti, jak tvořit mashupy nebo jak dát starým skladbám nový kabát. Důvěřuj, ale prověřuj, a proto tě také naučíme, jak tvořit strategické spolupráce s dalšími tvůrci, jak pracovat s copyrightem a jak svou hudbu monetizovat.

Program

Kurz využiješ, pokud

S hudbou začínáš, jsi DJ*ka nebo beatmaker*ka a chceš produkovat svou vlastní hudbu na profi úrovni. Vytvoříš si svou unikátní hudební identitu a najdeš svůj vlastní voice of music. Získáš teoretické základy, ale hlavně se naučíš pracovat s DAW a dozvíš se, jak postupovat v postprodukci.
Jsi začínající hudební producent*ka a chceš vylepšit své skills a případně získat nové. Objevíš cestu, jak se stát špičkou v oboru a zjistíš, kde hledat kontakty. Získanou teorii budeš umět převést do praxe a technicky zpracovat všechny různé materiály.
Skládáš hudbu, jsi hudebník tělem i duší, a chceš se naučit vdechnout svým hudebním nápadům život. Ovládneš práci s DAW včetně přípravy projektu, mixáže a finálního masteringu, naučíš se vylepšit kvalitu produkovaného zvuku a navíc ti prozradíme, jak svou hudbu distribuovat.
Produkce hudby
05. BŘEZNA
13. května
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ TÝM SALESÁKŮ ZE SKVOT CZECH SE S TEBOU SPOJÍ ASAP. ZÍSKÁŠ TAK VŠECHNY POTŘEBNÉ DETAILY O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole