Tvoř úžasné 3D modely v Blenderu

BLENDER:
3D MODELOVÁNÍ
V PRAXI

Martin Mašík

3D Generalist / Motion Designer ve společnosti Saatchi & Saatchi
16. dubna
04. června

Blender pro pokročilé motion designéry, grafiky a video tvůrce

Blender je skvělý software. Zvládá všechny funkce pro pohodlné 3D modelování a přitom je úplně free. Práce s ním ti otevře cestu do světa pokročilé 3D tvorby.

 

Během 14 lekcí plných praktických ukázek zdokonalíš svoje dovednosti. Lektor ti na živých online setkáních vysvětlí teorii, kterou taky hned názorně předvede. S jeho pomocí si software nastavíš tak, že se v něm pohodlně vyznáš. Dostaneš tipy pro instalaci užitečných doplňků a naučíš se importovat objekty z externích souborů. V dalších lekcích potom vypiluješ své 3D skills k dokonalosti. Geometrie, rotace, symetrie, UV mapping, nasvícení, sculpting, animace nebo render? Zvládáš na jedničku. Navíc se můžeš kdykoliv vracet k záznamům z lekcí. Už napořád.

 

A tvoje vymazlené portfolio? Po kurzu bude bohatší o 5 různých animací. Přichystali jsme si pro tebe i malou soutěž. Nejlepší animace ze všech zazáří i na skvoterském nebi. Objeví se totiž na našich socials. Držíme ti palce!

VÍCE INFORMACÍ
16. dubna
04. června

LEKTOR

MARTIN MAŠÍK

3D Generalist / Motion Designer ve společnosti Saatchi & Saatchi
8 let zkušeností v reklamní agentuře Publicis Groupe
Pracoval jako graphic designer v Leo Burnett
Působil jako motion designer v Newcast
Spolupracoval se spoustou známých značek (T-mobile, Coca-Cola, Heineken, L'Oréal, Renault a další)

KURZ VYUŽIJEŠ, POKUD JSI

Motion designér a chceš vytvářet své animace ve 3D. Animace v motion design softwaru trvá věčnost? Zjistíš, že díky práci s Blenderem dokážeš animovat rychleji. Navíc rozšíříš své dovednosti o zvládnutí technik 3D modelování.
Grafik nebo jiný profesionál a potřebuješ rozšířit své skills o tvorbu ve 3D. Jak se orientovat v prostředí Blenderu? Jak pracovat s materiály a jejich vlastnostmi? Co scény a jejich nasvícení? Po kurzu budeš zvládat tohle všechno a mnohem víc.
Tvůrce videí a neznalost softwaru Blender tě zbytečně limituje. Navrhuj, modeluj, animuj, renderuj… Blender ti nabídne spoustu možností pro vylepšení video tvorby. Když ovládneš další technologii, získáš významný náskok před konkurencí.

PROGRAM

PRÁCE LEKTORA

PO KURZU

Dovednosti rychle a bez hledání Neplýtvej životem při hledání nestrukturovaných a zmatených informací na internetu. Nauč se pracovat s Blenderem přímo od profesionála z praxe. Provedeme tě 3D modelováním v programu od prvního nastavení až po závěrečný rendering.
Praktické výsledky Na online lekcích samozřejmě zazní i teorie. Bez ní to nejde. Náš kurz je ale zaměřený dost prakticky, proto lektor informace doplňuje praktickými ukázkami v Blenderu. A co je na tom nejlepší? Že se kdykoliv můžeš vrátit k záznamu, který ti po každé lekci pošleme. Nemusíš se proto bát, že ti něco uteče.
Portfolio To je must-have každého kreativního tvůrce. Musíš přece ukázat své úžasné skills klientům a potenciálním zaměstnavatelům. Jak by jinak zjistili, že nutně potřebujou tebe a tvůj úžasně kreativní potenciál? Během kurzu v Blenderu vytvoříš 5 propracovaných animací, a to bude jen začátek. Kariéra v 3D modelování na tebe už čeká.
ZÍSKEJ SVÉ BUDOUCÍ PROFESIONÁLNÍ KNOW-HOW OD TOHO, KDO BLENDERU SKUTEČNĚ ROZUMÍ
16. dubna
04. června
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ TÝM SALESÁKŮ ZE SKVOT CZECH SE S TEBOU SPOJÍ ASAP. ZÍSKÁŠ TAK VŠECHNY POTŘEBNÉ DETAILY O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole