KREATIVNÍ ŘEDITEL — online kurz | SKVOT

Online kurz pro všechny, kteří chtějí kreativně rozvíjet sebe, ale i svůj tým.

KREATIVNÍ
ŘEDITEL

Nikola Foktová

Creative Director
Leo Burnett Praha a MSL Česká republika
12. srpna
25. září

Tvůj starter pack pro kreativní vedení kreativních týmů

 

Kreativa je jedno velké moře možností. Co takhle se stát tím, kdo kormidluje loď? Získej návod, jak stát v čele kreativního týmu a jak řídit tvorbu kreativních nápadů. Pochop interní procesy reklamních agentur a nauč se řídit reklamní kampaně. Zjisti, jak tvořit a používat creative brief a jak generovat ty nejlepší kreativní nápady. Nauč se vést tým plný kreativců a motivovat je k dosažení společných cílů. Ukážeme ti, jak zpracovávat konstruktivní zpětnou vazbu a jak úspěšně propagovat reklamní kampaně. Tady se dozvíš, jak se adekvátně přizpůsobovat rychle se měnícímu kreativnímu průmyslu a seznamíš se s aktuálními trendy.

 

Pokud máš alespoň základní znalosti marketingu a komunikace, je tohle kurz přímo pro tebe.

Více informací
12. srpna
25. září

TENHLE KURZ JE IDEÁLNÍ PRO:

Kreativní leadery Chceš rozšířit svoje skills ve vedení týmů a projektů a zároveň se dozvědět víc o roli kreativního ředitele. Neboj se nic, tady se dozvíš úplně všechno. Získáš přehled o práci v reklamní agentuře a creative directora. Seznámíš se s technikami řízení týmů, zjistíš, jak efektivně delegovat a jak na time-management. Osvojíš si dovednosti strategického plánování a rozhodování, projektového managementu a prezentování kreativních nápadů.
Copywritery a art directory Toužíš po postupu do vyšších pozic jako creative director nebo vedoucí kreativního oddělení, ale víš, že ti chybí „ten správný“ skill set. Upgraduješ svůj strategický leadership a pochopíš, jak týmy správně řídit. A k tomu všemu zlepšíš svoje komunikační a prezentační dovednosti. Prostě all in one.
Marketingové a PR specialisty Chceš se dozvědět, jak nastavit a řídit reklamní & PR kampaně, ale zároveň taky to, jak vést tým k výborným výsledkům. Doplníš si znalosti tvorby a řízení reklamních kampaní, zjistíš, jak efektivně řídit svůj tým a zlepšíš se ve strategickém marketingovém plánování. A aby toho nebylo málo, osvojíš si techniky pro krizovou komunikaci.

Lektorka

Nikola Foktová

Creative Director v Leo Burnett Praha a MSL Česká republika
V kreativním průmyslu se pohybuje >10 let.
Začínala jako copywriter a idea maker v digitální agentuře, kde pracovala s klienty jako Huawei, Magnesia nebo Plzeňský prazdroj.
Aktuálně jako Creative Director vede tým 25 kreativců. Společně tvoří kreativní koncepty pro klienty jako IKEA, Pilsner Urquell, Fortuna, Heinz, MARS a Amnesty International.
Se svým týmem získala hned několik ocenění: Agency of the year pro rok 2022, Effie, European Excellence Awards, SABRE Awards, Eurobest, CRESTA, Golden Drum, ADC a další.
Byla porotkyní evropského festivalu kreativity Eurobest, ukrajinského festivalu KIAF, londýnské CRESTA a slovenského Zlatého klínce. Porotcovala také soutěže Creativepool, Zlatý středník nebo Young Lions Czech Republic.

Program

Kreativní ředitel
12. srpna
25. září
VÍCE INFO
VYPLŇ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, PŘIPOJ SE K NÁM A BUĎ KREATIVNÍ SKVOTER NEBO SKVOTERKA! NÁŠ SALES TÝM SE S TEBOU SPOJÍ ASAP A ZÍSKÁŠ VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE O OBSAHU KURZU A JEHO CENĚ.
Povinné pole
Vyplň registrační formulář a připoj se k nám!